Masaż Kobido- japoński lifting twarzy

CZYM JEST MASAŻ KOBIDO ? JAKIE DAJE NAM KORZYŚCI ?
CZY MASAZ KOBIDO JEST ODPOWIEDNI DLA MNIE ?
Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w artykule poniżej
oraz w naszym gabinecie Fizjo Forma- Warszawa Żoliborz.

Masaż Kobido nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Nie bez powodu wzięła się ta nazwa. Kobido niesie ze sobą mnóstwo korzyści zdrowotnych i wizualnych. Działa na głębszych warstwach skóry powodując,
że staje się ona bardziej napięta i odżywiona.

Masaż wykonywany jest poprzez odpowiednią sekwencję ruchów następujących kolejno po sobie. Rozpoczyna się delikatnym oczyszczeniem skóry twarzy, szyi i dekoltu z nadmiernego sebum. Następnie poprzez głęboki masaż tkanek następuje rozluźnienie mięśni, które w dalszej części poddane są głębokiemu relaksowi. Kolejno przechodzimy do drenażu limfatycznego, który jest niezbędny do usunięcia opuchlizny
i odprowadzenia limfy do węzłów chłonnych. Po drenażu wykonujemy długo wyczekiwany lifting. Jest to zasadnicza część masażu Kobido. Opracowujemy w ten sposób każdą część twarzy, szyi i dekoltu. Całość masażu kończymy akupresurą twarzy pobudzając tysiące zakończeń nerwowych połączonych z narządami całego ciała.

Japoński lifting twarzy Kobido polecany jest każdemu, kto chciałby uzyskać efekt liftingu twarzy w ciągu 75-ciu minut bez użycia inwazyjnych technik. Wśród korzyści z masażu możemy wymienić między innymi: wygładzenie skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd nosowo- wargowych, dokrwienie i dotlenienie skóry oraz poprawę owalu twarzy. Masaż Kobido jest polecany osobom, które chcą podczas zabiegu zrelaksować się i połączyć to ze spektakularnym efektem liftingu twarzy. Sprawdza się u osób cierpiących na uporczywe bóle głowy, bruksizm oraz dla tych, którzy spędzają wiele godzin przed komputerem.

Aby uzyskać maksymalny efekt masażu należy zabieg wykonywać systematycznie.
Rytuał można wykonywać w każdym wieku.

W gabinecie Fizjo Forma uzyskacie również informację, o które partie skóry twarzy, szyi
i dekoltu należy dbać w domu, aby przedłużyć efekt liftingu 😊

Uwaga!
Zabiegi medycyny estetycznej nie są przeciwskazaniem do masażu Kobido.
Należy jedynie zachować odpowiedni odstęp czasu.

Więcej informacji na temat masażu Kobido i innych oferowanych przez nas zabiegów uzyskacie pod numerem telefonu: +48 889 944 942 lub bezpośrednio w naszej placówce.

Zapraszamy serdecznie 😊